Pogotowie Komputerowe Krosno

Serwis Komputerowy

Nasza marka.  

Markę „Informatycy na telefon”  tworzymy nieprzerwanie  już od 2008 roku.  Teren  naszych działań to przede wszystkim miasto Krosno i jego okolice. Bardzo dbamy o dobrą opinię i zaufanie wśród naszych klientów. Zadowolony klient jest dla nas dużą satysfakcją.  Aby to potwierdzić zapytaj o nas swoich znajomych  lub rodzinę jesteśmy przekonani że ktoś z nich korzystał już z naszych usług.  To jest najlepsza forma potwierdzenia naszych kompetencji.

Co nas wyróżnia.

Tym co nas wyróżnia od przeciętnego serwisu komputerowego – to mobilność. Jeśli popsuł Ci się komputer przyjedziemy do Ciebie do domu bądź firmy ! Jeśli jest taka możliwość sprzęt naprawiamy na miejscu, jeśli nie  to zabieramy go do naszego serwisu, naprawiamy a następnie odwozimy do klienta. Jako iż jesteśmy pogotowiem komputerowym  a naszą zaleta jest szybkość wykonywanych zleceń więc wszystkie naprawy staramy się wykonać tego samego dnia. Pamiętaj – szanujemy Twój czas.  

Nasza oferta.

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis komputerów stacjonarnych oraz serwis laptopów. Posiadamy  profesjonalny sprzęt do przeprowadzenia wszelkich niezbędnych diagnoz i napraw. Oferujemy między innymi fachowe doradztwo, diagnostykę sprzętu, wycenę, rozbudowę, konfigurację, instalację oprogramowania oraz oczywiście naprawę. Aby zapoznać się z naszą pełną ofertą zapraszamy do działu oferta.

Teren działania.

Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Krosna oraz okolicznych miejscowości takich jak  np. Jedlicze, Miejsce Piastowe, Krościenko Wyżne, Korczyna, Odrzykoń, Ustrobna, Potok, Dobieszyn, Świerzowa Polska, Głowienka, Łężany, Targowiska, Zręcin. Jeśli jesteś z innego rejonu kraju istnieje możliwość przesłania sprzętu poprzez naszego kuriera. Naprawiony wróci do klienta za ok 5 dni roboczych.

                                                              
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas...Wyślij